Volkswagen T-Roc
1.5 eTsi 150 pk Life First Edition | Comfort | Camera | Trekhaak |
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
LEASEPRIJS: € 544,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.603,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTsi 150 pk Life First Edition | Comfort | Camera | Trekhaak | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2026 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 1.525 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 544,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 60-95- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.374 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Audio-navigatiesysteem
- Audio installatie
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Connected services
- Dab
- Differentieel blokkering
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Multimedia-pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot